Agnieszka Krakowiak

Dział Sprzedaży

Telefon: 41/368 30 67

Telefon kom.: 601 408 735

Email: a.krakowiak@amervox.com.pl

Izabela Lisowska

Dział Sprzedaży

Telefon: 41/368 30 67

Telefon kom.: 603 374 876

Email: i.lisowska@amervox.com.pl

Artur Gawicki

Dział Sprzedaży

Telefon: 41/368 30 67

Telefon kom.: 607 771 136

Email: a.gawicki@amervox.com.pl

Artur Bieszczad

Dział Handlu - sieć dealerska Opel, Mitsubishi, Honda, Seat

Telefon: 41/368 30 67

Telefon kom.: 607 771 124

Email: a.bieszczad@amervox.com.pl

Przemysław Stępień

Dział Handlu - zestawy głośnomówiace bluetooth Parrot

Telefon: 41/368 30 67

Telefon kom.: 601 987 392

Email: p.stepien@amervox.com.pl

Adriana Sosnowska

Dział Marketingu

Telefon: 41/362 68 89

Telefon kom.: brak

Email: a.sosnowska@amervox.com.pl

Przemysław Bębacz

Manager Działu Serwisu

Telefon: 41/368 30 66

Telefon kom.: 609 202 280

Email: p.bebacz@amervox.com.pl

Wojciech Budkiewicz

Dział Techniczny

Telefon: 41/368 30 66

Telefon kom.: brak

Email: w.budkiewicz@amervox.com.pl

Piotr Koza

Dział Techniczny

Telefon: 41/368 30 66

Telefon kom.: 601 515 409

Email: p.koza@amervox.com.pl

Daniel Jurek

Dział Informatyczny / Marketing

Telefon: 601 772 828

Telefon kom.: Brak

Email: d.jurek@amervox.com.pl

Paweł Gołuchowski

Magazyn

Telefon: 41/362 68 89

Telefon kom.: brak

Email: p.goluchowski@amervox.com.pl

PACTUM Kancelaria Finansowa

Dział Księgowości i Kadr

Telefon: 41/347 70 30

Telefon kom.: brak

Email: ksiegowosc@amervox.com.pl

Mariusz A. Sosnowski

Dyrektor Generalny

Telefon: 41/362 68 89

Telefon kom.: brak

Email: zarzad@amervox.com.pl

Ewa Katarzyna Sosnowska

Zarząd

Telefon: 41/362 68 89

Telefon kom.: brak

Email: zarzad@amervox.com.pl

Andrzej Sosnowski

Zarząd

Telefon: 41/362 68 89

Telefon kom.: 601 480 969

Email: a.sosnowski@amervox.com.pl