AIR MASSAGER – Pneumatyczny masażer do foteli samochodowych

W dzisiejszych czasach ludzie spędzają coraz więcej czasu w samochodach, jeżdżąc z/do pracy. Dużo czasu spędzają również garbiąc się przed ekranami komputerów.

Ze statystyk wynika, że 40% osób spędza ok. 1,5h każdego dnia w samochodzie. Spowoduje to, że aż 80% z nas będzie doświadczać bóle kręgosłupa w pewnym okresie naszego życia.

masazer_fotel.jpg

- Jeden na trzech Niemców cierpi na chroniczne bóle pleców. ~Bosch

- Jedna trzecia Amerykanów powyżej 18 roku życia doświadczyła bóli pleców ~ Amerykańskie Stowarzyszenie Chiropraktyków

- 48% brytyjskich kierowców cierpi na cykliczne kontuzje kierowców(RDI) spowodowane złą pozycją za kierownicą ~ eBayMotors.co.uk

 

Masażer pneumatyczny Amervox to nie mata masująca.

Urządzenie montowane jest pod tapicerką fotela.

Masowanie odbywa się poprzez zmianę cieśnienia w komorach powietrznych umieszczonych wewnątrz fotela.

 

masazer_fotel.jpg

 

Masażer wykorzystuje japońską technikę masażu - Shiatsu. Polega ona na stosowaniu ucisku dłoni, w celu wyregulowania fizycznej struktury organizmu.

System składa się z sześciu poduszek powietrznych, wykonujących masaż w trzech częściach ciała (górna część pleców, odcinek lędźwiowy oraz uda). Poduszki napełniane są powietrzem poprzez cichą sprężarkę.

 

Badania potwierdzają, że delikatny masaż dolnego odcinka kręgosłupa stymuluje ruch w tkankach miękkich oraz w samym kręgosłupie. Potwierdzono również, że wpływa pozytywnie na ukrwienie w mięśniach wspierających.

Dodatkowo masaż poprawia koncentrację kierowcy - zwłaszcza podczas długiej podróży, przyczyniając się tym samym do zwiększenia jego bezpieczeństwa na drodze. Należy przy tym wszystkim pamiętać, że masażer daje również niespotykany komfort i przyjemność z jazdy.

 

masazer_fotel.jpg

Masażer obsługiwany jest przy pomocy dołączonego do zestawu bezprzewodowego pilota. Cała funkcjonalność zawarta została w trzech intuicyjnych przyciskach.

Pierwszy z nich odpowiedzialny jest uruchamianie oraz wyłączanie masażera.

Przy pomocy środkowego przycisku można określić, które z dostępnych trzech stref masujących mają być aktywne. Do wyboru jest 7 kombinacji (wszystkie, parami, pojedynczo).

Przycisk po prawej stronie pilota, pozwala określić w dwustopniowej skali z jaką siłą ma działać urządzenie.

Po 10 sekundach bezczynności pilot automatycznie przechodzi w stan uśpienia. Aby go ponownie wzbudzić wystarczy nacisnąć przycisk zasilania.

 

Cena masażera z montażem: 990,00 zł / netto*

   *plus koszt dojazdu do klienta pow. 20 km

 

Zamówienia:

A. Gawicki 

Tel. 607 771 136